Muzycznie numer 1

Pobierz player zewnętrzny Muzycznego Radia
piątek, 24 listopada 2017 - Imieniny Flory, Jana i Romana
WIG

WIG20

-0,54%

-0,99%
walutyUSD: 3,5486
EUR: 4,2116
CHF: 3,6160
GBP: 4,7295
http://teatr.walbrzych.pl/xv-walbrzyskie-fanaberie-teatralne/
http://starakopalnia.pl/festiwal-tradycji-gorniczych-barborka/

Notowanie 4701 z 2017-11-24.

 1. Alex Christensen & The Berlin Orchestra - Turn The Tide
 2. Stockholm Nightlife feat Erika - I Wanna Know
 3. Alan Walker ft. Noah Cyrus - All Falls Down
 4. José Lucas ft. Jean Té - Count On Me

Notowanie 1006 z 2017-11-18.

 1. Alex Christensen & The Berlin Orchestra - Redemption
 2. Friends Of Mayday - Always & Everywhere (Mayday Poland Official Anthem
 3. Maximal - From The Past
 4. Freedom Fighters & Avalon - Twist n' Turns

Notowanie 412 z 2017-11-18.

 1. Golec uOrkiestra - Pomarańcza
 2. Szymon Wydra & Carpe Diem - Płyń
 3. Ania Dąbrowska - Z Tobą Nie Umiem Wygrać
 4. Loka - Atom Miłości

Notowanie 303 z 2017-11-23.

 1. MBrother feat. Kaptur Royale - It's A Fine Day
 2. DJ Grzech - Raise Your Hands Up (NoizBasses & dMark 2K17 Rewor
 3. Tom Novy & Milkwish - Jupiter
 4. DNF x I.GOT.U - Sick
2017-11-17
2017-11-16
2017-11-15
Muzyczne Radio  2016-11-23 22:40

Jelenia Góra
Przebojowo i świątecznie w ZTA

Wiadomości Muzycznego Radia
Koncertowe Andrzejki i Mikołajki z niespodziankami nie tylko dla najmłodszych oferuje w najbliższym czasie Zdrojowy Teatr Animacji...planujemy kulturalne spędzanie czasu w ZTA już od 24.11.2016r. (czwartek)
) godzinie 19.00 Koncert Andrzejkowy ?Beatelmania Show? w składzie:
"JOHN" - Dalibor Stroncer - wokal, gitara rytmiczna, harmonijka, instrumenty klawiszowe
"PAUL" - Miro Dzunko - gitara basowa, wokal
"GEORGE" - Frantisek Suchansky - gitara prowadząca, wokal "RINGO" - Daniel Skorvaga - perkusja, wokal
The Backwards - najdoskonalszy europejski zespół odtwarzający pełną twórczość grupy The Beatles - od Beatlemanii do rozbudowanych aranżacji z ostatnich płyt (Sgt. Pepper, Abbey Road, Let It Be), których nawet sami The Beatles nigdy nie wykonali publicznie.
Zespół powstał w 1996 roku w Koszycach na Słowacji. Do dnia dzisiejszego The Backwards zagrali kilka tysięcy entuzjastycznie przyjętych koncertów w Europie (Francja, Holandia, Belgia, Niemcy, Austria, Węgry, Hiszpania, Wielka Brytania, Czechy, Słowacja) i USA (koncerty w 24 Stanach), występowali w programach telewizyjnych, radiowych i produkcjach teatralnych. Ich musicalowy show "Beatles Legends" cieszył się taką popularnością w Czeskiej Pradze, że nie schodził z afisza przez rok. Teraz Państwo będziecie mogli zobaczyć ich występ w Jeleniej Górze. To nie tylko koncert, ale niemal iluzjonistyczne widowisko jak najwierniej oddające realia występów i twórczości The Beatles, bez żadnych kompromisów, w 100% na żywo (włącznie z partiami orkiestrowymi granymi na instrumentach klawiszowych), z dokładnie takimi samymi gitarami używanymi zgodnie z historyczną dokładnością w poszczególnych utworach (w sumie widzimy ich kilkanaście), z basistą grającym lewą ręką jak Paul McCartney, w strojach będących wiernymi kopiami oryginalnych ubiorów słynnej Czwórki z Liverpoolu, w perukach zmienianych stosownie do wyglądu Johna, Paula, George'a i Ringo w poszczególnych latach, a przede wszystkim z żywą muzyką w każdym detalu do złudzenia wiernie oddającą brzmienie zarówno instrumentów jak i partii wokalnych ze zdumiewająco naśladowaną barwą głosu!
Dzięki The Backwards możemy przenieść się w czasie i wszystkimi zmysłami doświadczyć tego co słyszymy w nagraniach The Beatles!
Bilety: 85 zł dół, 75 zł balkon

? 27.11.2016r. (niedziela) oraz 10.12.2016r. godz.16.00
?Królowa Śniegu wg Petra Nosalka?
Reżyseria - Bogdan Nauka,
Scenografia - Pavel Hubićka,
Muzyka - Pavel Helebrant,
Ruch sceniczny ? Anna Krych,
Projekcje ? Zofia Nauka,
obsada: Lidia Lisowicz, Dorota Fluder, Dorota Bąblińska-Korczycka, Katarzyna Morawska, Diana Jonkisz, Jacek Maksimowicz, Sławomir Modzelewski, Sylwester Kuper,Radosław Biniek, Rafał Ksiądzyna
oraz gościnnie Helena Korczycka, Wiktoria Kisiołek
Spektakl nagrodzony Nagrodą Kulturalną Srebrnym Kluczykiem za dokonania sezonu artystycznego 2015/2016 w kategorii - najlepszy spektakl teatralny!!!
bilety: 17 zł normalny i 35 zł rodzinny ( dla 3 osób)? Mikołajki w Teatrze
Zdrojowy Teatr Animacji przygotował w tym roku niespodziankę zarówno dla dzieci jak i dla widzów dorosłych z okazji przybycia Świętego Mikołaja do Cieplic.

3 grudnia 2016r .( sobota) godz. 16:00 zapraszamy dzieci na spektakl
Ch. H. Andersena ?Śpiąca królewna?
z udziałem Świętego Mikołaja .
4 grudnia 2016r.(niedziela) godz. 19:00 zapraszamy widzów dorosłych
na koncert znakomitej, multi - instrumentalnej grupy folkowej o bałkańsko ? romskim brzmieniu ?Kapela Timingeriu?. Porywająca, egzotyczna muzyka, znakomici instrumentaliści i świetne wokale, zdecydowanie rozgrzeją atmosferę mikołajkowego wieczoru.
Na tę okoliczność wylosujemy szczęśliwe kupony kontrolne z biletów wstępu, po okazaniu którego będzie można w spędzić miłe chwile w ?Pałacu na Wodzie? przy słodkim poczęstunku
i kawie lub w strefie relaksu z voucherem Day Spa.
Wszystkie bilety biorą udział w losowaniu ? zapraszamy do zabawy!!!
Fundatorem nagród jest ?Pałac na Wodzie?.

Partnerem wydarzenia jest TAURON DYSTRYBUCJA S.A.
Na spektakl dla dzieci bilety: 17 zł normalny i 35 zł rodzinny (dla 3 osób)
Na Koncert Mikołajowy bilety: 50zł dół i 40 zł balkon

? 17.12.2016r. (sobota) godz.19.00 Giovanni Boccaccio?DEKAMERON?- spektakl dla widzów dorosłych
Adaptacja - Petr Nos?lek i Andrzej Szymański
Inscenizacja i reżyseria ? Petr Nos?lek
Scenografia ? Pavel Hubićka
Muzyka ? Pavel Helebrand
Przygotowanie wokalne ? Jacek Szreniawa

Obsada: Lidia Lisowicz, Dorota Fluder, Dorota Bąblińska-Korczycka, Katarzyna Morawska, Diana Jonkisz, Jacek Maksimowicz, Sławomir Modzelewski,
Sylwester Kuper, Radosław Biniek

Jedno z największych arcydzieł literatury światowej wszechczasów. ?Dekameron? Boccaccia nazywany jest matką nowożytnej powieści europejskiej. To zbiór 100 nowel opowiadanych przez 3 kobiety i 7 mężczyzn, uciekających przed szalejącą we Florencji zarazą. Arcydzieło włoskiego renesansu, należące do kanonu lektur obowiązkowych, zawiera pełen humanizmu oraz zachwytu nad życiem i naturą obraz świata, a także humor i błyskotliwy opis ludzkiej, kapryśnej moralności. Charakterystyka postaci i zachowań ludzkich mimo upływu kilku stuleci nie straciła nic na swojej aktualności. Dodajmy, że ?Dekameron? jest ? tuż po Biblii ? dziełem tłumaczonym na najwięcej języków narodowych. Jeleniogórskiej realizacji ?Dekameronu? podjął się wybitny czeski reżyser Petr Nosalek. W spektaklu dziejącym się w planie żywym twórca wykorzystał zwłaszcza w humorystycznych scenach także lalki. Towarzyszy im wyrafinowana scenografia, renesansowe kostiumy i muzyka.
Bilety:
25 zł normalne
20 zł dla Seniora


? 18.12.2016r. (niedziela) godz.16.00 ?Brzydkie Kaczątko? spektakl dla dzieci
reżyseria: Czesław Sieńko
scenografia: Iza Toroniewicz
muzyka: Mirosław Gordon
ruch sceniczny: Małgorzata Fijałkowska-Studniak


występują: Radosław Biniek, Dorota Fluder,
Dorota Korczycka- Bąblińska,
Rafał Ksiądzyna, Sylwester Kuper, Lidia Lisowicz, Jacek Maksimowicz,
Katarzyna Morawska, Sławomir Mozolewski

Któż z nas nie zna opowieści o brzydkim, odtrąconym i niechcianym kaczątku, które po wielu przykrych przygodach zmienia się w królewskiego łabędzia. Jedna z najpopularniejszych baśni Hansa Christiana Andersena uczy nas dostrzegać prawdziwe, ukryte wartości: piękno, prawdę. Mówi także o tym, że nie wolno nie doceniać samego siebie i wątpić we własne możliwości.
bilety: 17 zł normalny i 35 zł rodzinny (dla 3 osób)? PREMIEROWY WIECZÓR SYLWESTROWY
?NA OTWARTYM SERCU?
Premiera - 31 grudnia 2016r.godz.21.00

Autor tekstów : Kazimierz Pichlak
Reżyseria : Bogdan Nauka
Scenografia : Michał Dracz
Muzyka : Jacek Szreniawa
Obsada: Lidia Lisowicz, Katarzyna Morawska, Diana Jonkisz, Dorota Fluder, Dorota Bąblińska-Korczycka, Radosław Biniek, Sylwester Kuper, Tadeusz Ksiądzyna, Sławomir Mozolewski, Jacek Maksimowicz

Spektakl muzyczno ? satyryczny inspirowany twórczością cenionego lekarza, poety , znawcy teatru, miłośnika gór, podróżnika, fotografika, słowem ?człowieka renesansu? - Kazimierza Pichlaka. Spektakl z ideą przewodnią -
? obyśmy zdrowi byli?. Zdrowia życzymy sobie uznając, iż samopoczucie i stan organizmu to jedna z najważniejszych rzeczy w naszym życiu. Jak zawsze w przypadku imponderabiliów, nadmierna przesada staje się groteską i tematem dowcipów. ?Na otwartym sercu? to sceniczny żart na tematy, z których na ogół się nie śmiejemy ? służby zdrowia, pacjentów, lekarzy.

Premierowy Wieczór Sylwestrowy ? w ten wyjątkowy wieczór zaprezentujemy Państwu naszą najnowszą premierę, połączoną z bankietowym cateringiem i wspólnie o północy przywitamy Nowy 2017 Rok, by tradycji stało się zadość, wybuchową lampką szampana.

Bilety na Premierowy Wieczór Sylwestrowy:
Widownia 120 zł
Balkon 100 zł


? Gala Noworoczna
1.01.2017r. godzina 18.00
?Gdzie słyszysz śpiew, tam wstąp, tam dobre serca mają. Bo ludzie źli, ach, wierzaj mi, ci nigdy nie śpiewają? (Johann Wolfgang Goethe)

Noworoczny Koncert w Zdrojowym Teatrze Animacji w Cieplicach jest muzycznym powitaniem Nowego Roku kontynuowanym od lat, odbywającym się pod Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Jeleniej Góry Marcina Zawiły.

Wykonawcy:
Ewa Paprotna - sopran
Sylwia Michalik - Bednarczyk - pianistka
Bartosz Nowak. - Tenor
Artyści biorący udział w koncercie posiadają ciekawy dorobek artystyczny i występy w prestiżowych miejscach Polski i Europy.

W programie usłyszymy piękne utwory takie jak arie operowe , operetkowe, np.:
Aria Królowej Nocy, W.A. Mozart. z opery ?Czarodziejski flet? , duet z operetki Wesola Wdwka ? F.Lehar ?Usta milczą?, słynna arie z portretami Baron Cygański ?Wielka sława to żart?, czy tez piękny utwór fortepianowy ?Dla Elizy? L.v Beethovena, będzie tez kilka niespodzianek muzycznych.

Bilety:
Widownia 60 zł.
Balkon 50 zł.


Bilety i rezerwacje od poniedziałku do piątku
w godzinach 9.00 - 15.00
tel. 75 7557690 wew. 16 i 20
Zdrojowy Teatr Animacji w Jeleniej Górze
Park Zdrojowy 1
www.teatr.jgora.pl
Sprzedaż internetowa:
https://www.tiketto.pl/Main/show_object/101171

news czytany 434 razy
Podziel się:

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy. Możesz być pierwszy! Dodaj komentarz!
http://www.palac-lomnica.pl/
http://www.nasze-zoo.pl
http://www.detailkingboleslawiec.pl/