Muzycznie numer 1

Pobierz player zewnętrzny Muzycznego Radia
piątek, 23 lutego 2018 - Imieniny Romany i Damiana
WIG

WIG20

-0,82%

+0,22%
walutyUSD: 3,4009
EUR: 4,1811
CHF: 3,6252
GBP: 4,7233
http://www.intercar.dealervolvo.pl/

Notowanie 4778 z 2018-02-22.

 1. Armin Van Buuren - Be In The Moment
 2. Sash! - Adelante (Bobina Megadrive Remix )
 3. Alex Christensen & The Berlin Orchestra - Redemption
 4. Maruv & Boosin - Drunk Groove

Notowanie 1018 z 2018-02-17.

 1. Dave Shifting & Robbie Seed pres. Sky Motion - Salva
 2. Airscape - Sosei (Ferry Tayle Extended Remix)
 3. Dj Dean & Dj T.H. - It's A New Dream (Megara vs Dj Lee Remix)
 4. Tiddey - Delta Minori

Notowanie 425 z 2018-02-17.

 1. Sylwia Grzeszczak - Kumple
 2. ULI - Inny Świat
 3. Kayah ft. Grzegorz Hyży - Podatek od Miłości
 4. Sumptuastic - Fobie

Notowanie 316 z 2018-02-22.

 1. Calvin Shock & Gregory - Shake It
 2. Hazel and CJ Stone - Beautiful
 3. Bernard Drago - Around The World
 4. Matson - Many Club
2018-02-22
2018-02-21
2018-02-20
Muzyczne Radio  2017-08-05 22:07

Konkurs

Wiadomości Muzycznego Radia
Do wygrania 5 kompletów unikatowej ceramiki artystycznej.
Spółdzielnia Rękodzieła Artystycznego "Ceramika Artystyczna" jest zakładem najpełniej nawiązującym do najlepszych tradycji rzemiosła artystycznego regionu. Wytwarzane tutaj naczynia dekorowane są ręcznie tradycyjną metodą stempelkową. Różnorodny asortyment form sprawia, iż naczynia kamionkowe doskonale komponują się w różnych rodzajach wnętrz. Kamionka bolesławiecka jest żaroodporna, kwasoodporna i nieprzeciekliwa.
Walory artystyczne wyrobów idą w parze ze znakomitą jakością tych naczyń, co zaowocowało przyznaniem Spółdzielni Ceramika Artystyczna wielu prestiżowych nagród, medali i wyróżnień na międzynarodowych i krajowych konkursach.

KONKURS TRWA OD 31.07 DO 04.08.

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać SMS na numer 72601 o treści:
"freetime" + swoje imię, nazwę miejscowości, w której mieszkasz i interesującą odpowiedź na pytanie " Jak można użytkować wyroby Ceramiki Artystycznej z Bolesławca"

Treść takiego SMSa (zgłoszenia) nie powinna przekroczyć 160 znaków włącznie ze spacjami
(1 wiadomość SMS).

Kosz SMSa 2.46zł z VAT. Więcej w regulaminie.

Wszystkie formy ceramiczne zestawów, które możecie wygrać w konkursie Muzycznego Radia i Spółdzielni Rękodzieła Artystycznego CERAMIKA ARTYSTYCZNA z Bolesławca, zaprojektowane zostały przez kierownika artystycznego Pana Mariusza Ochockiego, natomiast dekorację poszczególnych zestawów zaprojektowali i wykonali Projektanci Dekoracji.
Zapraszamy do zapoznania się z nimi poniżej.

MARIA STARZYK Projektantka Dekoracji
"Moje pierwsze autorskie wzory to często przypadkowe łączenie elementów geometrycznych i kwiatowych. Z czasem, wraz z rosnącym doświadczeniem wzory nabrały cech wypracowanej stylizacji, tworząc w ten sposób jedną całość. Głównym pojawiającym się najczęściej w mojej działalności jest szlaczek kwiatowy. Kolorów dostarcza mi wyobraźnia, a reszty dopełnia inspiracja pięknem przyrody."
IRENA MĄCZKA Projektantka Dekoracji
"Jestem autorką wielu zdobin unikatowych i tradycyjnych, jednak moja praca to ciągłe poszukiwanie nowych, coraz lepszych i bardziej pomysłowych wzorów oraz doskonalenie starych pomysłów. Motywy dekoracyjne składają się najczęściej z elementów, do których inspirację czerpię z otoczenia. Oczywiście główny motyw stanowią stylizowane kwiaty, układane w wianki oraz girlandy. Praca daje mi bardzo wiele satysfakcji i zadowolenia, a świadomość iż wyroby produkowane w Bolesławcu sprzedawane są na całym świecie dodaje mi jeszcze ochoty do dalszego zmagania się z ceramicznym rzemiosłem"
JACEK CHYŁA Projektant Dekoracji
"Możliwości jest wiele. Są właściwie nieograniczone- tkwią w nas i na zewnątrz"
MARIA IWICKA Projektantka Dekoracji
"Wychowałam się w umiłowaniu literatury i historii sztuki polskiej. W takiej atmosferze rozwija się wrażliwość na piękno i ciekawość świata. Bliski mi jest zarówno kierunek impresjonizmu z jego ulotnością wrażeń, jak i niepokój i asymetria secesji(?) Inspiracją jest dla mnie możliwość operowania kolorem i bogactwem technik zdobniczych, aby przedmioty codziennego użytku, jakimi są naczynia ceramiczne ozdobić pięknymi i niepowtarzalnymi motywami odwołującymi się do tradycji jak i oryginalnych pomysłów autorów"
TERESA LIANA Projektantka Dekoracji
"Proces tworzenia zdobin zaczynam od misternego rysowania i wycinania stempelków. Połączenie techniki dekorowania stempelkami i malowania pędzlem z zastosowaniem szerokiej gamy farb pozwala na stworzenie niezwykle ciekawych zdobin i nadania naczyniom użytkowym walorów dekoracyjnych. Najchętniej sięgam do motywów roślinnych "

W dniach 16-20.08.2017 w godzinach 11.00- 18.00 w Magicznym Ogrodzie Spółdzielni Rękodzieła Artystycznego Ceramika Artystyczna, podczas Święta Ceramiki, można będzie m.in. obejrzeć na żywo pokazy zdobienia wyrobów ceramicznych i spotkać się z Projektantami Dekoracji.

Aby przeczytać regulamin kliknij na "Zobacz także".
news czytany 870 razy
Podziel się:

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy. Możesz być pierwszy! Dodaj komentarz!
http://www.muzyczneradio.pl
http://www.muzyczneradio.pl
http://www.muzyczneradio.pl