Wiadomo艣ci

2018-01-15 10:26, 0 komentarzy

Zgorzelec
Historyczny mecz PGE Turowa Zgorzelec

Niesamowita koszykarska historia mia艂a miejsce wczoraj wieczorem w Zgorzelcu! PGE Tur贸w po trzech dogrywkach wygra艂 ze Startem Lublin 123:111 w ramach 16. kolejki Polskiej Ligii Koszyk贸wki. wi臋cej
2018-01-11 08:31, 0 komentarzy

Lubin
Przygotowania do rundy wiosennej

Pi艂karze KGHM Zag艂臋bia Lubin wznowili treningi po przerwie 艣wi膮tecznej i w艂a艣nie przeszli testy i badania, kt贸re maj膮 na celu doprecyzowanie planu przygotowa艅 do rundy wiosennej. Przez kolejny tydzie艅 lubinianie maj膮 w planach zaj臋cia na w艂asnych obiektach i w tym czasie rozegraj膮 pierwszy sparing, a rywalem b臋dzie pierwszoligowa Odra Opole.wi臋cej
2018-01-08 09:18, 0 komentarzy

Jelenia G贸ra
KPR przegrywa na w艂asnym parkiecie

Pi艂karki r臋czne powr贸ci艂y do gry po ponad miesi臋cznej przerwie. Niestety 藕le zacz臋艂y Nowy Rok szczypiornistki KPR-u Jelenia G贸ra, kt贸re na w艂asnym parkiecie przegra艂y z KPR Gminy Kobierzyce 28:20. Derby Dolnego 艢l膮ska po raz kolejny pokaza艂y, 偶e przewaga w艂asnego parkietu nie ma 偶adnego znaczenia. wi臋cej
2017-12-18 08:23, 0 komentarzy

Zgorzelec
Tur贸w wygrywa trzeci mecz z rz臋du

Siedem dni, trzy mecze i trzy zwyci臋stwa. Koszykarze PGE Turowa Zgorzelec poszli za ciosem i na w艂asnym parkiecie pokonali wczoraj wieczorem Miasto Szk艂a Krosno 87:81. wi臋cej
2017-12-18 08:11, 0 komentarzy

Wroc艂aw
艢l膮sk wygrywa, trener pozostaje

艢l膮sk Wroc艂aw wygra艂 na w艂asnym stadionie z Jagielloni膮 Bia艂ystok 1:0 w 21. kolejce ekstraklasy. Wkr贸tce oka偶e si臋, czy tym samym pi艂karze WKS-u uratowali trenera Jana Urbana przed strat膮 posady. wi臋cej
2017-12-14 13:09, 0 komentarzy

Gdynia
Niesamowita wygrana Turowa

Wspania艂a tr贸jka Rodericka Camphora w ostatnich sekundach meczu da艂a zespo艂owi PGE Turowa zwyci臋stwo nad Asseco w Gdyni 79:78 . wi臋cej
2017-12-14 13:05, 0 komentarzy

Lubin
Remis Zag艂臋bia z Lechem

W ostatnim w tym roku meczu Lotto Ekstraklasy w Lubinie KGHM Zag艂臋bie zremisowa艂o bezbramkowo z Lechem Pozna艅. Miedziowi mieli przez chwil臋 podyktowany rzut karny, ale decyzj膮 s臋dziego (wspomagan膮 systemem VAR) zosta艂 anulowany. wi臋cej
2017-12-13 12:32, 0 komentarzy

Wroc艂aw
艢l膮sk bez wygranej na wyje藕dzie

Runda jesienna w wykonaniu pi艂karzy 艢l膮ska Wroc艂aw bez wyjazdowej wygranej. Wczoraj wieczorem w Niecieczy podopieczni Jana Urbana przegrali z Bruk-Bet Termalik膮 1:2. wi臋cej