105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
21 września 2018 - piątek | Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
21 września 2018 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

Konkursy


Nasz zasięg

Zdjecie

Dolny Śląsk

Jelenia Góra, Legnica,
Wałbrzych, Wrocław
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM

Ludzie radia

Ryszard Pragłowski

PREZES MUZYCZNEGO RADIA
ryszard.praglowski@muzyczneradio.pl

Janusz Malik

PREZES AGENCJI REKLAMOWO - INFORMACYJNEJ TOP
j.malik@muzyczneradio.pl

Darek Maląg

DORADCA ZARZĄDU
d.malag@muzyczneradio.pl

Bożena Malik

DYREKTOR DZIAŁU REKLAMY
bozena.malik@muzyczneradio.pl

Beata Nowicka

SZEF DZIAŁU INFORMACJI / DZIENNIKARZ / WYDAWCA / SERWISANT
b.nowicka@muzyczneradio.pl

Tomek Dudkiewicz

SZEF DZIAŁU MUZYCZNEGO
t.dudkiewicz@muzyczneradio.pl

Maciej Wowk

D J / AUTOR DMC / OPIEKUN PRAKTYK STUDENCKICH
m.wowk@muzyczneradio.pl

Zbyszek Deka

DJ
z.deka@muzyczneradio.pl

Arek Włodarski

DJ / WYDAWCA / SERWISANT / PRODUCENT "Gotuj z nami"
a.wlodarski@muzyczneradio.pl

Ziutek Wieczorski

DJ
z.wieczorski@muzyczneradio.pl

Zobacz więcej